В ефірі 0

Черные волки 2011

IMDb:7.2KP:7,51-8 серия HD Черные волки Додана: 1-8 серия (1 сезон) - Черные волки

Про що серіал «Черные волки»:

Деяние фильма происходит в Ярославле в пятидесятых годах прошлого века. Основной герой, прежний опер УГРО Павел Хромов, был осужден на восемь лет за правонарушение, которого не совершал. Освободившись, Павел узнает, что его сестру убили «Черные волки», - так провинциальные обитатели назвали организованную сортировку, которая держит в страхе весь город. На месте правонарушения, как черную метку, бандиты оставляют волчью голову. Хромову предстоит найти и обезоружить банду и возвращать себе правдивое имя капитана милиции.

Серіал «Черные волки» (2011) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.

«Найти и обезвредить»

Оригінальна назва:
Рік випуску: 2011
Країна: Россия
Жанр: драма, криминал
Переклад:
Тривалість: 48 мин. (384 мин.)
Прем'єра: 17 октября 2011

Режисер: Дмитрий Константинов
У ролях: Сергей Безруков, Александр Коршунов, Дарья Мороз, Владимир Юматов, Владимир Капустин, Александр Голубев, Алёна Хмельницкая, Дмитрий Мухамадеев, Анатолий Кот, Кристина Бабушкина
Загрузка...

Черные волки-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в 1 сезон 8 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
24-03-2019, 08:33
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація