В ефірі 1

Школа 2010

IMDb:6.2KP:4,71-69 серия HD Школа Додана: 1-69 серия (1 сезон) - Школа

Про що серіал «Школа»:

9 «А» был примерным классом, пока их классным руководителем был Носов Анатолий Германович - сильный и опытный учитель, признанный в 2009 году Учителем года. После его внезапной хвори, 9-А остается без сильной руки. Рушится миф об примерном классе, трещит по швам дисциплина. Внучка Носова, Аня Носова, оказывается едва ли не самым трудным подростком школы. А новый воспитанник Илья Епифанов провоцирует ситуации, в которых воспитанники проявляют себя с неожиданных сторон, ставя с ног на голову обыкновенное представление о них как одноклассников, так и учителей. Никто из педагогов не желает браться за класс, который из примерного стал самым трудным.

Серіал «Школа» (2010) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2010
Країна: Россия
Жанр: драма
Переклад:
Тривалість: 30 мин.
Прем'єра: 11 января 2010

Режисер: Валерия Гай Германика, Руслан Маликов, Наталия Мещанинова
У ролях: Елена Папанова, Александра Ребенок, Валентина Лукащук, Наталья Терешкова, Алексей Литвиненко, Анна Шепелева, Игорь Огурцов, Константин Пояркин, Валентин Самохин, Андрей Андреев
''''''
Загрузка...

Школа-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в 1 сезон 69 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
Вчора, 20:25
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація