В ефірі 0

Штрафбат 2004

IMDb:7.4KP:7,81-11 серия HD Штрафбат Додана: 1-11 серия (1 сезон) - Штрафбат

Про що серіал «Штрафбат»:

О штрафниках военные историки сказать не любят, их братские могилы безымянны.
Штрафбаты кидали в атаки на самые неприступные участки защиты немцев. Штрафбаты было вовсе не непременно снабжать боеприпасами и провиантом, часто пищу и оружие они доставали сами, в бою.

Смерть окружала их со всех сторон: спереди их косили пулеметы соперника, сзади - пулеметы заградотрядов НКВД. Фильм рассказывает о трагических долях штрафников, жизнями которых добивались победы в самый тяжелый период Большой Отечественной войны...

Серіал «Штрафбат» (2004) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2004
Країна: Россия
Жанр: боевик, драма, военный
Переклад:
Тривалість: 48 мин. (525 мин.)
Прем'єра: 20 сентября 2004

Режисер: Николай Досталь
У ролях: Алексей Серебряков, Юрий Степанов, Александр Баширов, Илья Коврижных, Алексей Жарков, Роман Мадянов, Михаил Еремеев, Дмитрий Назаров, Андрей Смоляков, Виктор Супрун
''''''
Загрузка...

Штрафбат-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в 1 сезон 11 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
18-03-2019, 19:40
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація