В ефірі 0

Я всё преодолею 2014

KP:5,71-4 серия HD Я всё преодолею Додана: 1-4 серия (1 сезон) - Я все преодолею

Про що серіал «Я всё преодолею»:

Люда - истинная русская женщина, которая волочит непомерную ношу на хрупких плечах. Она сражается с пьянством супруга, воспитывает детей, подсобляет подруге и долготерпеливо сносит попреки свекрови.

Но судьба будто проверяет героиню на прочность, и очередным ударом оказывается не житейская неурядица, а истинная трагедия. Муж Люды трагически гибнет при пожаре, а дом сгорает дотла. Будто сорвавшись с цепи, недалёкие люди скидывают маски приличия и предают героиню: свекровь не дает крова, а наилучшая подруга из ревности изгоняет ее на улицу..

Сумеет ли Люда преодолеть все злоключения и начать жизнь заново?

Серіал «Я всё преодолею» (2014) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2014
Країна: Россия
Жанр: мелодрама
Переклад:
Тривалість: 180 мин.
Прем'єра: 21 сентября 2014

Режисер: Игорь Мужжухин
У ролях: Юлия Кокрятская, Алексей Зубков, Артур Иванов, Любовь Тихомирова, Вадим Колганов, Игорь Ясулович, Александр Серов-Останкинский, Анна Капалева, Юрий Сазонов, Николь Спиридонова
''''''
Загрузка...

Я всё преодолею-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в 1 сезон 4 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
18-03-2019, 16:56
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація