0

Оборонець 2015

KP:0 HD Оборонець

Про що фільм «Оборонець»:

Професійний спорт завжди тягне за собою певні жертви з боку безпосередніх учасників. І травми, отримані спортсменами можуть привести при певних обставинах до смерті. У числі найбільш травмонебезпечних видів спорту є американський футбол. Навіть не дивлячись на серйозний захист, гравці досить часто отримують травми голови.

Головний герой фільму Захисник / Струс 2016 є Омалу Беннет. Він судмедексперт, який побачив взаємозв'язок між отриманими травмами гравців і їх смертю. Спеціаліст розгледів, що всі померлі страждали хронічною хворобою, отриманої саме в результаті численних травм голови. Але спортивні магнати не збираються це визнавати. Головному герою доведеться самому боротися проти системи, адже хтось повинен розкрити правду світу, щоб уникнути майбутніх смертей.

Фільм «Оборонець» (2015) варто дивитись онлайн в усім шанувальникам .


Дивитися Фільм онлайн українською мовою.

«Even Legends Need a Hero»

Оригінальна назва: Concussion
Рік випуску: 2015
Країна: Великобритания, Австралия, США
Жанр: драма, биография, спорт
Переклад: Дубляж
Тривалість: 123 мин. / 02:03
Прем'єра:

Режисер: Питер Ландесман
У ролях: Уилл Смит, Алек Болдуин, Альберт Брукс, Гугу Эмбата-Ро, Дэвид Морс, Арлисс Ховард, Майк О'Мэлли, Эдди Марсан, Хилл Харпер, Адевале Акинойе-Агбаже
'Защитник'Защитник'Защитник
Загрузка...

Оборонець-дивитись онлайн

Увага: На даний момент фільм викладений в російському перекладі, і у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити фільм на український переклад. Але ви можете коментувати фільм до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду фільму в онлайн не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
Рекомендуємо подивитися
9-02-2017, 13:18
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
Вхід / Реєстрація