2

Ефект Метелика 2003

IMDb:7.7KP:8,2 BDRip Ефект Метелика

Про що фільм «Ефект Метелика»:

Сюжет фантастичного трилера «Ефект метелика» заснований на однойменному терміні, використовуваному в природничих науках. Головний герой фільму Еван з самого дитинства страждав короткочасними втратами пам'яті. Психіатр, якого він відвідував, дав йому рада вести щоденник, і записувати туди все, що відбувається. Одного разу, через багато років, коли Еван став дорослим, йому на очі потрапляють старі щоденники, і він вирішує їх перечитати. Читаючи їх один за іншим, хлопець починає усвідомлювати, що відвідують його спонтанні бачення, це далеко не просто напливи спогадів. Виявляється, що він може переміщатися в часі, і міняти сьогодення, змінюючи щось в минулому. Тільки ось кожен раз, як Еван намагається що-небудь виправити, все виходить далеко не так, як він планує, і нова реальність виявляється нічим не краще вихідної.

Фільм «Ефект Метелика» (2003) варто дивитись онлайн усім шанувальникам напружених трилерів фантастичних якісних екшнів .


Дивитися Фільм онлайн українською мовою.

«Змінити одне, зміниться все»

Оригінальна назва: The Butterfly Effect
Рік випуску: 2003
Країна: США, Канада
Жанр: фантастика, триллер
Переклад: UA Багатоголосий закадровий | MW
Тривалість: 113 мин. / 01:53
Прем'єра: 12 февраля 2004, «Гельварс»

Режисер: Эрик Бресс, Дж. Макки Грубер
У ролях: Эштон Кутчер, Эми Смарт, Элден Хенсон, Уильям Ли Скотт, Джон Патрик Амедори, Кевин Шмидт, Ирен Горовая, Джесси Джеймс, Мелора Уолтерс, Эрик Столц
'Эффект'Эффект'Эффект
Загрузка...

Ефект Метелика-дивитись онлайн

Увага: Після перегляду фільму онлайн в українському перекладі не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Ефект Метелика UA Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
24-08-2018, 15:27
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація