В ефірі 0

Где логика? 2015

KP:5,91-42 серия HD Где логика? Додана: 1-42 серия (1 сезон) - Comedy Club Production

Про що серіал «Где логика?»:

Як часто ми чуємо або самі говоримо фразу «Де логіка?». Люди часто шукають причинно-наслідкові зв'язки, використовуючи при цьому раціональні пояснення відбуваються речей. Однак варто визнати, що людина є істотою, яка не вкладається в традиційні уявлення, пов'язані з концепціями раціональності і логіки. Телевізійне шоу «Де логіка» є яскравим тому підтвердженням.

Перед глядачами своєрідне шоу, де гості, які мають зоряний статус, не бояться показувати своїх чоловіків і дружин на всю країну. Тут шаблон про нелогічних блондинок грає на користь власницям світлого кольору волосся. Тут абсурдні і нераціональні висновки з легкістю можуть стати єдиним ключем до перемоги.

Телевізійне шоу «Де логіка?», Серії якого вже доступні для онлайн перегляду на сайті, пропонує глядачеві зануритися в яскраве і веселе видовище, яке дає можливість побачити відомих людей, що займаються музикою, спортом, кінематографом і іншими формами культури і зрозуміти, наскільки у них розвинена логіка. При цьому серіал пропонує глядачеві не серйозну, а розважальну програму, не навантажуючи і не вимагаючи умоглядних осмислень.

Серіал «Где логика?» (2015) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2015
Країна: Россия
Жанр: комедия
Переклад:
Тривалість: 44 мин.
Прем'єра: 29 ноября 2015

Режисер: Анатолий Шпульников
У ролях: Азамат Мусагалиев, Михаил Галустян, Александр Ревва, Ольга Бузова, Екатерина Варнава, Виктор Васильев, Анна Снаткина, Анна Хилькевич, Станислав Ярушин, Настасья Самбурская
'Где 'Где 'Где
Загрузка...

Где логика?-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в російському перекладі, і у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу в онлайн 1 сезон 42 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
Вчора, 18:34
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація