0

Бедные родственники 2005

IMDb:6.2KP:6 HD Бедные родственники

Про що фільм «Бедные родственники»:

Деяние фильма происходит в наши дни в махоньком южном городке на территории былого СССР. Основной герой - Эдик Летов - подсобляет людям разыскивать родственников. Обретает он их в Канаде, Израиле, Швейцарии... Для Эдика это - бизнес, и бизнес безотказный.

Если истинные родственники не находятся, Эдик организует замену. И вроде всё в его махонькой фирме идет превосходно. Но так как его клиенты люди одинокие, то на своих иностранных гостей они изливают столько любви и тепла, что те и подумать не могут о своей мнимости - и проникаются ответным ощущением...

Фільм «Бедные родственники» (2005) варто дивитись онлайн усім шанувальникам кінокомедій .


Дивитися Фільм онлайн українською мовою.

«Продаю! Недорого»

Оригінальна назва:
Рік випуску: 2005
Країна: Франция, Россия
Жанр: драма, комедия
Переклад: Російський
Тривалість: 103 мин. / 01:43
Прем'єра: 6 октября 2005, «Каро-Премьер»

Режисер: Павел Лунгин
У ролях: Константин Хабенский, Даниил Спиваковский, Леонид Каневский, Сергей Гармаш, Наталья Коляканова, Эстер Горинтин, Отто Таузиг, Миглен Миртчев, Грегуар Лепренс-Ренге, Марина Голуб
Загрузка...

Бедные родственники-дивитись онлайн

Увага: На даний момент фільм викладений в Російський перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити фільм на український переклад. Але ви можете коментувати фільм до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду фільму онлайн в не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
14-01-2018, 06:28
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація