0

Блюз опадающих листьев 2006

IMDb:4.7KP:6 HD Блюз опадающих листьев

Про що фільм «Блюз опадающих листьев»:

Осень, хандра, «Синдром опадающих листьев» гложет душу молодой библиотекарши Ксении. Нелады с супругом-ментом, нехватка денег, невозможность оплатить за лекарство матери.

Неожиданно она становится обладательницей наследства - громадной квартиры, счета в банке и нового Мерседеса, а вместе с этим обилием тайн и загадок. Ксения разумеет, что в этой жизни просто так ничего не посещает. Шаг за шагом она приближается к разгадке, не осознавая, что над ней теснее нависла угроза...

Фільм «Блюз опадающих листьев» (2006) варто дивитись онлайн усім шанувальникам напружених трилерів .


Дивитися Фільм онлайн українською мовою.

«Просто так ничего не бывает...»

Оригінальна назва:
Рік випуску: 2006
Країна: Россия
Жанр: триллер
Переклад: Російський
Тривалість: 105 мин. / 01:45
Прем'єра: 19 октября 2006, «Парадиз»

Режисер: Эдуард Реджепов, Александр Михайлов
У ролях: Евгения Добровольская, Юлия Рутберг, Илья Рутберг, Илья Шакунов, Светлана Немоляева, Игорь Черневич, Валерия Скороходова, Марина Рокина, Сос Саркисян, Ёла Санько
''''''
Загрузка...

Блюз опадающих листьев-дивитись онлайн

Увага: На даний момент фільм викладений в Російський перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити фільм на український переклад. Але ви можете коментувати фільм до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду фільму онлайн в не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
14-01-2018, 07:22
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація