0

Жестокость 2007

IMDb:5.9KP:7,1 HD Жестокость

Про що фільм «Жестокость»:

Вика, желающая независимости девочка-тинейджер из неполной семьи, с крыши своей «хрущевки» через видоискатель фотоаппарата наблюдает жизнь за окнами соседнего дома. Нечаянно в объектив ее фотоаппарата попадает амурная сцена между Зоей - удачной в карьере, но одинокой женщиной средних лет, и ее женатым соседом. Вике прибывает в голову «гениальная» идея - шантажировать любовника Зои. Но тот живо разоблачает шантажистку, а ужаснувшись огласки, кидает Зою.

Постепенно девушки сближаются, и Вика убеждает новую знакомую отомстить прежнему любовнику. Подруги входят во вкус, месть приобретает криминальные масштабы. Зоя и Вика теснее никогда не будут такими, как прежде...

Фільм «Жестокость» (2007) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Фільм онлайн українською мовою.

«Это не любовь - это жестокость»

Оригінальна назва:
Рік випуску: 2007
Країна: Россия
Жанр: драма
Переклад: Російський
Тривалість: 90 мин. / 01:30
Прем'єра: 6 декабря 2007, «Гельварс»

Режисер: Марина Любакова
У ролях: Рената Литвинова, Анна Бегунова, Евгений Серов, Алексей Франдетти, Ольга Онищенко, Александра Астахова, Никита Емшанов, Станислав Беляев, Игорь Афанасьев, Тимофей Трибунцев
''''''
Загрузка...

Жестокость-дивитись онлайн

Увага: На даний момент фільм викладений в Російський перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити фільм на український переклад. Але ви можете коментувати фільм до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду фільму онлайн в не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
14-01-2018, 08:20
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація