0

Королева пустыни 2014

IMDb:5.6KP:5,7 HD 1080Королева пустыни

Про що фільм «Королева пустыни»:

Закоханість іноді може розворушити людини на величезні подвиги. Так вийшло і з основною героїнею фільму Цариця пустки он-лайн, Гертрудою. Вона була небайдужа і вони разом зі своїм обраним марили рушити в подорож по пустелі. Марили про те, як це буде піднесено і незабутнє. Однак планам закоханих не було визначено здійснитися, юнак загинув від захворювання. І Сильне спис; переживши хвороба втрати, постановляє одна минути їх мрію. І їй мрія робитися мішенню, яку потрібно здійснити не дивлячись ні на що.

Вона пускається в кругосвітню подорож. Гертруда перевіряла всю Європу, побачила її красу, проте її все одно нестримно тягнуло до милих пісках пустелі і її сердечко на повіки залишилося там. Іноді страшні норови різних народів і ідіое самотність, залякували, але вони не готові були перемогти її прагнення до досягнення власної мети. Гертруда брала участь в раскопних розкопках. Була тим, хто переносив на карту містечка і заселення. Вона не побоюючись говорила з бедуїнами і різними купцями. Європейська дівчина, одна в пустелі, в народі з грізним характером і своїм характером, порушувала близько їх недовіру, а часом і ентузіазм. Її розум і чуття сто раз визволяли з найстрашніших ситуацій. В її честь шейх друзів склав хвалу, так він був вражений розумом і хитрістю Гертруди.

У ньому вона найбільш детальним чином змалювала всі дії, які зазнали. Англійські влада плескали очима від відкриттів жінки, яка не знала буквальних уроків і не володіла розлогими академічними знаннями. Але це не завадило їм подати ймовірність Гертруді продовжити свої дослідження і власну роботу, на добро інтересів Великобританії.

Гертруда ставати відомою людиною. Майже багато кочівники переходили великі відстані, для однієї тільки зустрічі з нею. Її щоденник був один-єдиний очевидцем всіх пригод і подій, які виходили з головною героїнею фільму заснованого на реальних подіях Королева пустелі 2015 он-лайн.

Коли вирішувалося суспільно-політичний стан Єгипту, на конференції були всі потужні решітка цього від всесвітнього суспільства. Ось і всі вони були чоловіками, Гертруда ж була серед них один-єдиною дівчиною. І тільки вона допомогла прийти до влади Фейсалу I з Будинку Хашимітів.

Фільм «Королева пустыни» (2014) варто дивитись онлайн в усім шанувальникам романтичних історій .


Дивитися Фільм онлайн українською мовою.

«Одна женщина может изменить ход истории»

Оригінальна назва: Queen of the Desert
Рік випуску: 2014
Країна: Марокко, США
Жанр: драма, мелодрама, биография, история
Переклад: многоголосый закадровый
Тривалість: 128 мин. / 02:08
Прем'єра: 6 лютого 2015

Режисер: Вернер Херцог
У ролях: Николь Кидман, Джеймс Франко, Дэмиэн Льюис, Роберт Паттинсон, Джихад Абду, Дженни Агаттер, Дэвид Колдер, Кристофер Фулфорд, Ник Варинг, Холли Эрл
'Королева 'Королева 'Королева
Загрузка...

Королева пустыни-дивитись онлайн

Увага: На даний момент фільм викладений в російському перекладі, і у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити фільм на український переклад. Але ви можете коментувати фільм до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду фільму в онлайн не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
Рекомендуємо подивитися
11-12-2017, 15:30
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
Вхід / Реєстрація